4HF500000Z4AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4HF500000Z4AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF500000Z4AACUGI8 IDT
    4HF500000Z4AACUGI8 IDT
    4HF500000Z4AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF500000Z4AACUGI8 is described as OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE