4HF500000Z4AACTGI8 IDT
  • Part Number: 4HF500000Z4AACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF500000Z4AACTGI8 IDT
    4HF500000Z4AACTGI8 IDT
    4HF500000Z4AACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF500000Z4AACTGI8 is described as OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"