4HF212500Z4BACXGI8 IDT
  • Part Number: 4HF212500Z4BACXGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF212500Z4BACXGI8 IDT
    4HF212500Z4BACXGI8 IDT
    4HF212500Z4BACXGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF212500Z4BACXGI8 is described as OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"