4HF212500Z4BACTGI IDT
  • Part Number: 4HF212500Z4BACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF212500Z4BACTGI IDT
    4HF212500Z4BACTGI IDT
    4HF212500Z4BACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF212500Z4BACTGI is described as OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"