4HF050000Z4BACUGI IDT
  • Part Number: 4HF050000Z4BACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z4BACUGI IDT
    4HF050000Z4BACUGI IDT
    4HF050000Z4BACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z4BACUGI is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM