4HF050000Z4AACXGI8 IDT
  • Part Number: 4HF050000Z4AACXGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z4AACXGI8 IDT
    4HF050000Z4AACXGI8 IDT
    4HF050000Z4AACXGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z4AACXGI8 is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB