4HF050000Z4AACTGI IDT
  • Part Number: 4HF050000Z4AACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z4AACTGI IDT
    4HF050000Z4AACTGI IDT
    4HF050000Z4AACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z4AACTGI is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F