4HF050000Z3BACUGI8 IDT
  • Part Number: 4HF050000Z3BACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z3BACUGI8 IDT
    4HF050000Z3BACUGI8 IDT
    4HF050000Z3BACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z3BACUGI8 is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"