4HF050000Z3BACTGI8 IDT
  • Part Number: 4HF050000Z3BACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z3BACTGI8 IDT
    4HF050000Z3BACTGI8 IDT
    4HF050000Z3BACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z3BACTGI8 is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE