4HF050000Z3AACXGI8 IDT
  • Part Number: 4HF050000Z3AACXGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z3AACXGI8 IDT
    4HF050000Z3AACXGI8 IDT
    4HF050000Z3AACXGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z3AACXGI8 is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK