4HF050000Z3AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4HF050000Z3AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4HF050000Z3AACUGI8 IDT
    4HF050000Z3AACUGI8 IDT
    4HF050000Z3AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4HF050000Z3AACUGI8 is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM