YC1U-32A120 IDEC Corp
  • Part Number: YC1U-32A120
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: YC1U 3 Pole Contactor, 35 A, 18.5(Three Phase)kW, 3.7(Single Phase)kW, 120V ac Coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about YC1U-32A120 IDEC Corp
    YC1U-32A120 IDEC Corp
    YC1U-32A120 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Contactors category. YC1U-32A120 is described as YC1U 3 Pole Contactor, 35 A, 18.5(Three Phase)kW, 3.7(Single Phase)kW, 120V ac Coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN