RY2KS-U-DC12 IDEC Corp
  • Part Number: RY2KS-U-DC12
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Relay, DPDT, 3A, 12VDC, Latching
  • Category: Latching Relays
  • Status:
  • More about RY2KS-U-DC12 IDEC Corp
    RY2KS-U-DC12 IDEC Corp
    RY2KS-U-DC12 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Latching Relays category. RY2KS-U-DC12 is described as Product Description: Relay, DPDT, 3A, 12VDC, Latching . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V