RH2LB-U-DC24 IDEC Corp
  • Part Number: RH2LB-U-DC24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: RELAY, DPDT, 10A, 24VDC, LATCHING
  • Category: Latching Relays
  • Status:
  • More about RH2LB-U-DC24 IDEC Corp
    RH2LB-U-DC24 IDEC Corp
    RH2LB-U-DC24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Latching Relays category. RH2LB-U-DC24 is described as Product Description: RELAY, DPDT, 10A, 24VDC, LATCHING . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"