RH2LB-U-DC12 IDEC Corp
  • Part Number: RH2LB-U-DC12
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: RELAY, DPDT, 10A, 12VDC, LATCHING
  • Category: Latching Relays
  • Status:
  • More about RH2LB-U-DC12 IDEC Corp
    RH2LB-U-DC12 IDEC Corp
    RH2LB-U-DC12 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Latching Relays category. RH2LB-U-DC12 is described as Product Description: RELAY, DPDT, 10A, 12VDC, LATCHING . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ