RH2LB-U-AC24 IDEC Corp
  • Part Number: RH2LB-U-AC24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Latching Relay, DPDT, 10A, 24VAC
  • Category: Latching Relays
  • Status:
  • More about RH2LB-U-AC24 IDEC Corp
    RH2LB-U-AC24 IDEC Corp
    RH2LB-U-AC24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Latching Relays category. RH2LB-U-AC24 is described as Product Description: Latching Relay, DPDT, 10A, 24VAC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"