NC1V-1100-0.1AM IDEC Corp
  • Part Number: NC1V-1100-0.1AM
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 1-P, 0.1A Slow Time Delay Curve
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about NC1V-1100-0.1AM IDEC Corp
    NC1V-1100-0.1AM IDEC Corp
    NC1V-1100-0.1AM is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Uncategorized Tools category. NC1V-1100-0.1AM is described as Product Description: Circuit Breaker, 1-P, 0.1A Slow Time Delay Curve . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V