LH1D-D2HQ4C10-RG IDEC Corp
  • Part Number: LH1D-D2HQ4C10-RG
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Dome Lens, 24V AC/DC, 1m Cable Length, Alternate: Red Green Color, IP67
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about LH1D-D2HQ4C10-RG IDEC Corp
    LH1D-D2HQ4C10-RG IDEC Corp
    LH1D-D2HQ4C10-RG is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Control Switch Accessories category. LH1D-D2HQ4C10-RG is described as Dome Lens, 24V AC/DC, 1m Cable Length, Alternate: Red Green Color, IP67. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A