HW4P-2FQD-S-120V IDEC Corp
  • More about HW4P-2FQD-S-120V IDEC Corp
    HW4P-2FQD-S-120V IDEC Corp
    HW4P-2FQD-S-120V is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Control Switch Accessories category. HW4P-2FQD-S-120V is described as Indicator, LED, Pilot Lamp, 22mm, Blue, 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM