HW4P-1FQD-R-240V IDEC Corp
  • Part Number: HW4P-1FQD-R-240V
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Pilot Light, Red, 240V Direct, LED, Full Voltage, 22mm Mounting, Round flush Len
  • Category: Control Switch Accessories
  • Status:
  • More about HW4P-1FQD-R-240V IDEC Corp
    HW4P-1FQD-R-240V IDEC Corp
    HW4P-1FQD-R-240V is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Control Switch Accessories category. HW4P-1FQD-R-240V is described as Pilot Light, Red, 240V Direct, LED, Full Voltage, 22mm Mounting, Round flush Len. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"