HW1M-F2020-20 IDEC Corp
  • More about HW1M-F2020-20 IDEC Corp
    HW1M-F2020-20 IDEC Corp
    HW1M-F2020-20 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Navigation Switches & Joysticks category. HW1M-F2020-20 is described as Product Description: Monolever, 2-Pos, STD SPRG RET, RT/LF, 22mm Mounting . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM