GT5Y-4SN6D24 IDEC Corp
  • Part Number: GT5Y-4SN6D24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 6S/60S/6M/60M 24V DC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about GT5Y-4SN6D24 IDEC Corp
    GT5Y-4SN6D24 IDEC Corp
    GT5Y-4SN6D24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Time Delay Relays category. GT5Y-4SN6D24 is described as Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 6S/60S/6M/60M 24V DC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE