GT5Y-4SN3D12 IDEC Corp
  • Part Number: GT5Y-4SN3D12
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 3S/30S/3M/30M 12V DC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about GT5Y-4SN3D12 IDEC Corp
    GT5Y-4SN3D12 IDEC Corp
    GT5Y-4SN3D12 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Time Delay Relays category. GT5Y-4SN3D12 is described as Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 3S/30S/3M/30M 12V DC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"