GT5Y-4SN3A24 IDEC Corp
  • Part Number: GT5Y-4SN3A24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 3S/30S/3M/30M 24V AC
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about GT5Y-4SN3A24 IDEC Corp
    GT5Y-4SN3A24 IDEC Corp
    GT5Y-4SN3A24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Time Delay Relays category. GT5Y-4SN3A24 is described as Product Description: TIMER ON DELAY 4PDT 5A 3S/30S/3M/30M 24V AC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V