GT5Y-2SN6A24 IDEC Corp
  • Part Number: GT5Y-2SN6A24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 24VAC, 6S-60M 6S/60S/6M/60M, 24VAC COIL DPDT OUTPUT, 5A MAX
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about GT5Y-2SN6A24 IDEC Corp
    GT5Y-2SN6A24 IDEC Corp
    GT5Y-2SN6A24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Time Delay Relays category. GT5Y-2SN6A24 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 24VAC, 6S-60M 6S/60S/6M/60M, 24VAC COIL DPDT OUTPUT, 5A MAX . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"