GT5Y-2SN3D24 IDEC Corp
  • Part Number: GT5Y-2SN3D24
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: TIME DELAY RELAY, 24VDC, 3S-30M 3S/30S/3M/30M, 24VDC COIL DPDT OUTPUT, 5A MAX
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about GT5Y-2SN3D24 IDEC Corp
    GT5Y-2SN3D24 IDEC Corp
    GT5Y-2SN3D24 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Time Delay Relays category. GT5Y-2SN3D24 is described as Product Description: TIME DELAY RELAY, 24VDC, 3S-30M 3S/30S/3M/30M, 24VDC COIL DPDT OUTPUT, 5A MAX . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V