EU2B-YL1126FDR IDEC Corp
  • More about EU2B-YL1126FDR IDEC Corp
    EU2B-YL1126FDR IDEC Corp
    EU2B-YL1126FDR is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Control Switch Accessories category. EU2B-YL1126FDR is described as Indicator; Hazardous Location Pilot Light 120V AC Red. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT