CW1K-31DE20-5H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-31DE20-5H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-31DE20-5H IDEC Corp
    CW1K-31DE20-5H IDEC Corp
    CW1K-31DE20-5H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-31DE20-5H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM