CW1K-31BE20N1-4H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-31BE20N1-4H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-31BE20N1-4H IDEC Corp
    CW1K-31BE20N1-4H IDEC Corp
    CW1K-31BE20N1-4H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-31BE20N1-4H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN