CW1K-31BE20-5H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-31BE20-5H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-31BE20-5H IDEC Corp
    CW1K-31BE20-5H IDEC Corp
    CW1K-31BE20-5H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-31BE20-5H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL