CW1K-31BE12N1-3H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-31BE12N1-3H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-31BE12N1-3H IDEC Corp
    CW1K-31BE12N1-3H IDEC Corp
    CW1K-31BE12N1-3H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-31BE12N1-3H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 3position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE