CW1K-2AE12-6H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-2AE12-6H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-2AE12-6H IDEC Corp
    CW1K-2AE12-6H IDEC Corp
    CW1K-2AE12-6H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-2AE12-6H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT