CW1K-2AE12-4H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-2AE12-4H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-2AE12-4H IDEC Corp
    CW1K-2AE12-4H IDEC Corp
    CW1K-2AE12-4H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-2AE12-4H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR