CW1K-21BE20-4H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-21BE20-4H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-21BE20-4H IDEC Corp
    CW1K-21BE20-4H IDEC Corp
    CW1K-21BE20-4H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-21BE20-4H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA