CW1K-21BE12-5H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-21BE12-5H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-21BE12-5H IDEC Corp
    CW1K-21BE12-5H IDEC Corp
    CW1K-21BE12-5H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-21BE12-5H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB