CW1K-21BE10-5H IDEC Corp
  • Part Number: CW1K-21BE10-5H
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about CW1K-21BE10-5H IDEC Corp
    CW1K-21BE10-5H IDEC Corp
    CW1K-21BE10-5H is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. CW1K-21BE10-5H is described as Product Description: KeySelectorSW 22MM 2position . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V