ASW3L22-310 IDEC Corp
  • Part Number: ASW3L22-310
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW3L22-310 IDEC Corp
    ASW3L22-310 IDEC Corp
    ASW3L22-310 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW3L22-310 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB