ASW3L22-309 IDEC Corp
  • Part Number: ASW3L22-309
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW3L22-309 IDEC Corp
    ASW3L22-309 IDEC Corp
    ASW3L22-309 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW3L22-309 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK