ASW3L20-301 IDEC Corp
  • Part Number: ASW3L20-301
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW3L20-301 IDEC Corp
    ASW3L20-301 IDEC Corp
    ASW3L20-301 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW3L20-301 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER MAINT 2NO . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH