ASW33L22-309 IDEC Corp
  • Part Number: ASW33L22-309
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET 2-WAY 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW33L22-309 IDEC Corp
    ASW33L22-309 IDEC Corp
    ASW33L22-309 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW33L22-309 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET 2-WAY 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM