ASW33L02 IDEC Corp
  • Part Number: ASW33L02
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Selector Switch, 3-Pos Mom, 2NC Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper. 2NC Contact Blocks, Chrome Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW33L02 IDEC Corp
    ASW33L02 IDEC Corp
    ASW33L02 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW33L02 is described as Product Description: Selector Switch, 3-Pos Mom, 2NC Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper. 2NC Contact Blocks, Chrome Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V