ASW31L22-310 IDEC Corp
  • Part Number: ASW31L22-310
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW31L22-310 IDEC Corp
    ASW31L22-310 IDEC Corp
    ASW31L22-310 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW31L22-310 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH