ASW31L22-309 IDEC Corp
  • Part Number: ASW31L22-309
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW31L22-309 IDEC Corp
    ASW31L22-309 IDEC Corp
    ASW31L22-309 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW31L22-309 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 3POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS