ASW31L22 IDEC Corp
  • Part Number: ASW31L22
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), 2/2 NON-ILL, 22mm MOUNTING, LEVER OPER 2NO/2NC CONTACT BLOCKS, CHROME BEZEL
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW31L22 IDEC Corp
    ASW31L22 IDEC Corp
    ASW31L22 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW31L22 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), 2/2 NON-ILL, 22mm MOUNTING, LEVER OPER 2NO/2NC CONTACT BLOCKS, CHROME BEZEL . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE