ASW2L22-110 IDEC Corp
  • Part Number: ASW2L22-110
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2/2, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 2NO & 2NC Contact Blocks, Fingersafe
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW2L22-110 IDEC Corp
    ASW2L22-110 IDEC Corp
    ASW2L22-110 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW2L22-110 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2/2, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 2NO & 2NC Contact Blocks, Fingersafe . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"