ASW2K11-RR IDEC Corp
  • Part Number: ASW2K11-RR
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, KEYED, REMOVE LEFT
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about ASW2K11-RR IDEC Corp
    ASW2K11-RR IDEC Corp
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"