ASW22L20 IDEC Corp
  • Part Number: ASW22L20
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET LF 2NO
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW22L20 IDEC Corp
    ASW22L20 IDEC Corp
    ASW22L20 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW22L20 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET LF 2NO . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V