ASW22L02-104 IDEC Corp
  • Part Number: ASW22L02-104
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS, L/(R), 2NC, KNOB OPERATOR, 22MM MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW22L02-104 IDEC Corp
    ASW22L02-104 IDEC Corp
    ASW22L02-104 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW22L02-104 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS, L/(R), 2NC, KNOB OPERATOR, 22MM MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"