ASW21L22-111 IDEC Corp
  • Part Number: ASW21L22-111
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW21L22-111 IDEC Corp
    ASW21L22-111 IDEC Corp
    ASW21L22-111 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW21L22-111 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"