ASW21L22 IDEC Corp
  • Part Number: ASW21L22
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW21L22 IDEC Corp
    ASW21L22 IDEC Corp
    ASW21L22 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW21L22 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"